Eesti jalgpallimeistrivõistlustel tunnistas Pärnu linnameeskond täna Rannastaadionil Nõmme Kalju paremust 1:5.

Meistritiitli eest võitlev Nõmme meeskond oli ründavam pool ja Ats Purje viis külalised juba 10. minutil 1:0 juhtima.

Pärnakate olukord muutus veelgi raskemaks 22. minutil, kui linnameeskonna mängija Marco Lukka teenis punase kaardi ja eemaldati mängust. Järgnenud karistuslöögist lõi Andrei Sidorenkov seisuks 2:0.

Sidorenkov keerutas palli pärnakate väravasse poolaja viimasel minutilgi karistuslöögist umbes paarikümnelt meetrilt. 3:0 esimene poolaeg lõppeski.

Teist poolaega alustas Sidorenkov kübaratrikiga, kui lõi 51. minutil taaskord karistuslöögist oma kolmanda värava.

Tühjade kätega pärnakad siiski ei jäänud. 89. minutil andis Tõnis Vihmoja paremalt äärelt tsenderduse karistusalasse Martin Vungile, kes lükkas palli värava vasakusse nurka seisuks 4:1.

Kahjuks karistati Pärnut juba järgmisel rünnakul,  kui Tarmo Neemelo lõi 5:1.

Linnameeskond jätkab tabelis kümne meeskonna seas 16 punktiga eelviimasel kohal. Nõmme Kalju on 59 punktiga neljas. Liiga liidriks tõusis pärast tänast Tallinna FC Levadia.

Järgmisel reedel kohtuvad pärnakad Tallinnas tabelis teisel kohal oleva FC Infonetiga.