Sütevaka alistas hokilahingus Endla teatri

Raido Keskküla
Sütevaka humanitaargümnaasium ja Endla teater pidasid maha sõbraliku hokilahingu. Foto: ANTS LIIGUS/PRNPM/EMF

Pärnu jääfestivali raames peeti täna pärastlõunal Pärnu kesklinna uisuväljakul maha sõbralik jäähokilahing Endla teatri ja Sütavaka humanitaargümnaasiumi vahel.

Hokimatši võitis 2:0 Sütevaka, väravad löödi esimesel ja teisel kolmandikul. Ühe kolmandiku pikkus oli viis minutit.

Väravavahtidena astusid oma võistkondade eest välja Endla teatri direktor Ain Roost ja Sütevaka humanitaargümnaasiumi eesti keele ja kirjanduse õpetaja Kalle Viik.

Enne matši algust otsustati hambaravi kulude kokkuhoiuks loobuda hokilitrist ja matš peeti maha palliga.

Sütevaka võistkond mängis rohelistes, teater hallides särkides.

Kohtumist oli jälgimas suur hulk Sütevaka õpilasi, kes omadele maruliselt kaasa elasid, samuti mõni teatritöötaja.