Lauri Habakuk

Pärnu Sadam võitis täna õhtul kohalikus spordihallis Eesti korvpalli meistriliiga mängus 87:72 Rakvere Tarvas / Palmse Metalli.

Pärnakad püsisid kogu avaveerandi kaotusseisus ja kaotasid selle 15:25, kuid võitsid teise perioodi 31:13. Nii mindi poolajapausile kodumeeskonna 46:38 eduseisus.

Teisel poolajal Pärnu edu käest ei andnud. Kodumeeskond võitis kolmanda veerandi 24:17, neljas veerandaeg lõppes 17:17 viigiga.

Ühtlaselt skoorinud Pärnu tulemuslikem oli 21 punkti ja kümne lauapalliga Edvinas Šeškus. Mihkel Kirves panustas võitu 17 punktiga.

Rakvere eest viskas Mario Paiste 22 punkti.

Pärnu on turniiritabelis 16 võidu ja 14 kaotusega viies. Rakvere on üheksa võidu ja 22 kaotusega kaheksas.

Pärnakatel on jäänud Eesti meistriliiga põhiturniiril kaks mängu: kolmapäeval mängivad nad Tallinnas TTÜga, 1. aprillil kodusaalis BC Valga-Valka / Maks&Mooritsaga.