E, 27.03.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Video ja galerii: Politsei seadis roolimobiilikud dilemma ette

Video ja galerii: Politsei seadis roolimobiilikud dilemma ette
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Täna ja eile Pärnu Kesklinna silla lähedal politseireidil tabati rooli taga telefoniga rääkimas paari tunni jooksul ligikaudu 30 autojuhti.
Täna ja eile Pärnu Kesklinna silla lähedal politseireidil tabati rooli taga telefoniga rääkimas paari tunni jooksul ligikaudu 30 autojuhti. Foto: Mailiis Ollino / Pärnu Postimees

Täna ja eile Pärnu Kesklinna silla lähedal politseireidil tabati rooli taga telefoniga rääkimas paari tunni jooksul ligikaudu 30 autojuhti, kellele pakuti 80 euroni küündiva trahvi asemel võimalust osaleda tunnisel liiklusohutuskoolitusel.

Selle valiku üle rikkumisega silma jäänud mehed ja naised pikalt ei juurelnud, otsustades enamasti koolituse kasuks.

"Tean, et mobiiliga roolis rääkimine on ohtlik, aga pidin kõne vastu võtma," põhjendas üks parklasse suunatud kaubikujuht. "Püüan rooli taga telefoniga mitte rääkida, sest näen iga päev, kuidas roolis tegeldakse kõrvaliste asjadega, mis häirivad liiklust. On positiivne, et sellest kõneldakse."

Märksõnad
Tagasi üles