Sisukord
Paberleht
Postimees
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Vändras külvati ettevõtlikkuse seemet

1 min lugemist
Vilistlane Volli Kalm ulatas tugeva terekäe Vändra gümnaasiumi direktorile Marget Privitsale. FOTO: Mailiis Ollino

Vändra gümnaasiumis külvati ettevõtlikkuse seemet, viiendat kevadet toimunud ettevõtlus- ja karjääripäevad tõid koolipere ette peaesinejatena vilistlased, Tartu ülikooli rektori Volli Kalmu ja presidendi noore teadlase preemiaga tunnustatud geeniteadlase Tõnu Esko.

Tellijale

“Mõlemad rääkisid, millega nad tegelevad, kuidas neil läheb, ja meenutasid oma kooliaega,” kõneles gümnaasiumiõpilane Helen Tilk. “Eelmistel aastatel oleme käinud ettevõtetes, aga sel aastal tulid ettevõtjad kooli. Meie klassile esines majandussuunal MS Balti Trafo juhataja Jaanus Luberg, ta rääkis juhtimisest ja milliseid töötajaid nad vajavad.”

Õpetaja Silja Enoki jutu järgi on eesmärk näidata kooli ja igapäevaelu seoseid, uurida karjäärivõimalusi ja toonitada elukestva õppimise tähtsust. Läbiv teema on ettevõtlikkus, mis igal aastal saab kindla rõhuasetuse. Juhtmõttele “Meie kool on uks maailma” andis seekord tuge koostöö algatusega “Tagasi kooli”.

27.03.2020 30.03.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto