Võrkpallurid alustavad eurosarja Küprose meeskonna vastu

Pärnu võrkpalliklubi mängijad.

FOTO: Mailiis Ollino/

Täna loositi Luksemburgis Euroopa võrkpalli konföderatsioonis (CEV) paaridesse eeloleval hooajal eurosarjades mängivad võistkonnad ja Pärnu võrkpalliklubi meeskond alustab CEV Challenge Cupil 1/16 finaalis Küprose meeskonna Pafose Pafiakose vastu.

"Arvan, et loosiga läks meil hästi," kommenteeris Pärnu meeskonna peatreener Avo Keel. "Pole viimasel ajal Küprose vastu eriti huvi tundnud, aga ega neist ole võrkpallis suurt midagi kuulda olnud."

Kui pärnakad kahe mängu kokkuvõttes võidavad, ootab ees juba veidi kõvem pähkel, sest vastane tuleb paarist Meneni Par-Ky (Belgia) - Schönenwerdi Volley (Šveits).

"Tõenäoliselt on järgmise ringi vastane tugevam, aga enne, kui pole neid näinud, ei saa midagi kindlat öelda, sest meeskonnad võivad hooaegade vahel tublisti muutuda," märkis Keel.

Ka Pärnu VK tegevjuht Reio Tilk jäi loosiga rahule.

"Eurosarja eesmärk on ju saada võimalikult palju rahvusvahelisi mänge ja nii on isegi veidi kahju, et pääsesime otse 1/16 finaali, mitte ei pea alustama mänge ringe varem," rääkis Tilk. "Meneniga madistasime mõne aasta eest ja alla jäime vaid võõrsil kaotatud kuldse geimiga."

Pärnakate avamäng eurosarjas toimub vahemikus 5.–7. detsembrini Küprosel. Pärnus mängitakse kaks nädalat hiljem.

Tagasi üles