Vutinaiskond alustas võiduga

, veebitoimetaja
Andra Karpin (vasakul) ja Kaire Palmaru.
Andra Karpin (vasakul) ja Kaire Palmaru. Foto: ANTS LIIGUS/PRNPM/EMF

Meistritiitlit kaitsev Pärnu jalgpalliklubi naiskond alustas naiste meistriliiga turniiri võiduga Põlva FC lootose üle.

Kuigi 16. minutil ei suutnud Liivi Sõrmus 11 meetri karistuslöögist skoori avada, kulus pärnakatel vaid minut, et skoor avada. Karistusala joonelt tulistas palli postipõrkest väravavõrku Kaire Palmaru.

Lõpliku skoori 2:0 vormistas 77. minutil Andra Karpin, kes suunas peaga väravasse nurgalöögist tulnud palli.

Teistes naiste meistriliiga avavooru mängudes tegid FC Flora ja FC Levadia 1:1 viigi ning Nõmme Kalju alistas võõrsil 2:0 Tartu Tammeka.

PJK järgmine mäng on järgmsel pühapäeval Tallinnas FC Levadia vastu.