Kaks kuud pärast Sahara kõrbes 257 kilomeetri läbimist Morrison ei jooksnud, sest seitse päeva kestnud teekonna käigus rebestas ta kolm lihast ja viga sai varbakõõlus. Suur varvas ei liigu siiani. Nüüd Eestit külastades on Morrison igal teisel päeval taas sportinud.
Visa naine tühistas vigastuse tõttu paar pikemat jooksu, kuid juba ootavad ees Melbourne’i maraton oktoobris ja Fidži saare džunglijooks tuleva aasta aprillis.
Džunglijooks sarnaneb Sahara ultramaratoniga: viie päevaga tuleb läbida 220 kilomeetrit. Ainuke vahe on, et kui kõrbes tuli kogu varustust kaasas tassida, viiakse seal asjad autoga ööbimiskohta ja kanda tuleb üksnes ühe päeva sööki-jooki.
Morrisoni jutu järgi valiti jooksule välja 50 inimest ja temal õnnestus sinna pääseda. Seegi jooks on heategevuslik ja Morrison plaanib jätkata Pärnu naiste tugikeskuse toetamist. Pärnus lähisuhtevägivalla all kannatanud naisi ja lapsi abistava ühenduse valis ta välja, kuna koduvägivald on südamelähedane teema ja ta otsis organisatsiooni Eestis, mis saavutab häid tulemusi.
Morrisoni arvates on koduvägivald riigiti üldjoontes samasugune. Ta nentis, et Austraaliaski esineb lähisuhetes võimutsemist üpris palju ja kampaaniatega juhitakse kitsaskohale tähelepanu. Morrison tõi näite telekampaaniast, kus pere mängib pargis, isa annab pojale jalgpalli ja näitab, kuhu sihtida. Poeg ütleb, et siis läheb ju emale pihta. Isa vastab, et pole vahet.
Morrison soovib just naiste tugikeskust abistada, sest ta on kahe sõbranna kaudu lähisuhtevägivallaga kokku puutunud. Ühe sõbranna puhul algas see psühholoogilise võimutsemisega ja lõppes löömisega, ühtlasi oli kogu maja lõpuks segi pekstud. Vägivallatsejale kehtestati lähenemiskeeld, millest ta mitu korda üle astus.