Pärnu Sadam osutas tiitlikaitsjale kõva vastupanu

Lauri Habakuk
Pärnu Sadama korvpallimeeskond.
Pärnu Sadama korvpallimeeskond. Foto: Urmas Luik / Pärnu Postimees

Pärnu Sadama korvpallimeeskond heitles täna Kalevi spordihallis kümmekonna pealinna sõitnud fänni silme all Eesti meistriliiga mängus esimese poolaja BC Kalev/Cramoga nagu võrdne võrdsega. Sellegipoolest võttis tiitlikaitsja oma, võites 88:72.

Pärnu võitis avaveerandi 20:19, kuid kaotas poolaja 34:40. Kolmandal perioodil kasvatasid võõrustajad vahet: nad juhtisid pärast seda 67:56. Cramo pani lõplikult paremuse maksma viimasel veerandil, võites selle 21:16.

Pärnu tulemuslikem oli 18 punktiga Karl-Johan Lips. Kaheksa lauapalli hankinud Karl-Martin Kask viskas 13 punkti.

Pealinna tiimi resultatiivseim oli 19 punktiga Martin Dorbek. Pärnust pärit Kristjan Kangur lisas 14 punkti.

Pärnakad võitlesid tublilt lauas, hankides 41 lauapalli vastase 29 vastu.

Endiselt ei mänginud Pärnu eest Saimon Sutt, keda vaevab küünarnukivigastus. Suure tõenäosusega peaks Sutt olema valmis omasid aitama järgmises mängus Rapla vastu. See toimub Pärnu spordihallis 18. oktoobril.

Mõlemad meeskonnad olid pidanud enne tänast Eesti meistriliigas ühe matši. Pärnu kaotas laupäeval kodusaalis 72:78 TLÜ/Kalevile. BC Kalev/Cramo alistas hooaja avamängus lisaajal 78:76 Rapla tiimi.