Tartlased võitsid Pärnu kossupoisse kindlalt

PP
Pärnu Sadam.
Pärnu Sadam. Foto: Urmas Luik / Pärnu Postimees

Pärnu Sadam kaotas täna õhtul Tartu ülikooli spordihoones Eesti korvpalli meistriliiga mängus 62:78 Tartu Ülikoolile.

Kodumeeskond haaras juhtohjad juba avaveerandil, võites selle 22:10. Teise veerandi võitis Tartu 23:18.

Ehkki tartlased suutsid teisel veerandil kasvatada vahe 24 punkti suuruseks, ei lasknud Pärnu mehed endale nii tulist sauna kütta. Lõpuni võidelnud pärnakad võitsid kolmanda perioodi 18:16 ja kaotasid viimase veerandaja 16:17.

Pärnu tulemuslikem oli 11 punktiga Siim-Markus Post. Timo Eichfuss ja Saimon Sutt viskasid mõlemad kümme punkti.

Võitjatele tõi Kristjan Kitsing 19 ja Steven Cook 17 punkti.

Pärnu on turniiritabelis võidu ja nelja kaotusega seitsmes. Tartu on võidu ja kahe kaotusega viies.

Esmaspäeval võõrustab Pärnu kohalikus spordihallis Balti liiga mängus Prienai Vytautast. Nii peaks mulluse koduklubi vastu väljakule jooksma pärast eelmist hooaega kodumaale Leetu naasnud Edvinas Šeškus. 4. novembril mängivad pärnakad Eesti meistriliigas Valgas kohaliku meeskonnaga.