Liiklusraev libedal maanteel: vaadake, kuidas ohtlikke manöövreid tegev auto tekitab äreva olukorra Lisatud pardakaamera vaatevälja jäänud auto juhi kommentaar

Pärnu Postimehe lugeja saatis toimetusele video eile Kilingi-Nõmme ja Viljandi vahelisel teel liiklusraevu välja elanud juhist, kes tegi pärast möödasõitu hoogsa pidurduse. Kui temast hakati mööda sõitma, takistas ta seda manöövrit kiirendusega, tekitades niiviisi liiklusohtliku olukorra, sest vastassuunast lähenes auto.

Miks ohtlikke manöövreid teinud juht nii käitus, ei osanud video saatja öelda. Klipi autori jutu järgi ei saanud tema tegutsemine möödasõitjale mõjuda mingilgi viisil provotseerivalt.

"Tee oli libe ja nähtavust piiras udu, andsin talle tulede vilgutamisega sellest märku. Võib-olla ei see ei meeldinud talle, aga võib-olla oli ta lihtsalt tähelepanematu," pakkus video saatja.

Autor ei andnud politseile ohtlikult käitunud juhist teada.

Pardakaamera vaatevälja jäänud auto juhi kommentaar

Täna hommikul võttis Pärnu Postimehe toimetusega ühendust pardakaamera videolt näha oleva auto juht, kelle sõnade kohaselt ei näe sellelt videolt kogu vahejuhtumit.

"See pardakaameraga auto sõitis minu ees 75–80kilomeetrise tunnikiirusega ja kui pidevjoon lõppes, tahtsin alustada möödasõitu, kuid see juht hoopis kiirendas, survestas ja takistas möödasõitu. Pigem tekitas tema sellega liiklusohtliku olukorra," kommenteeris toimetusega ühendust võtnud mees.

"Samuti oli nähtavus üsna korralik ja kindlasti polnud tee seal libe," täpsustas juht. "Kui kellelegi tundub, et tee on libe ja soovib aeglasemalt sõita, ei tohi ta takistada teistel möödasõitu tegemast."

"Asjadel on alati kaks poolt ja kui keegi paneb mingi video üles, ei pruugi sealt selguda kogu tõde," märkis autojuht.

    Tagasi üles