Sütevaka neiud väitlesid end Eesti meistriks

Veste Roosaar
, toimetaja
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Sütevaka humanitaargümnaasium.
Sütevaka humanitaargümnaasium. Foto: URMAS LUIK/PRNPM/EMF

Põhikoolide Eesti meistrivõistlustel väitluses võitis põhikoolide meistri tiitli Pärnu Sütevaka humanitaargümnaasiumi üheksandike võistkond Tiramisu, kelle liige Irena Arslanova tunnistati ühtlasi individuaalarvestuse parimaks kõnelejaks.

Sütevaka võidukas võistkond koosseisus Irena Arslanova, Kadri-Ann Volberg ja Deivi Õis edestas finaalis Tallinna Inglise kolledži väitlejaid. Noori juhendab Sütevaka väitlusõpetaja Siim Ruul.

Pärnust oli väljas teinegi võistkond, Koidula kooli ja ühisgümnaasiumi 8.-9. klassi koondvõistkond DR1A koosseisus Karl Kallas ja Rasmus Rändvee ühisgümnaasiumist ning Stella Raudsepp Koidulast. Ruuli ütlust mööda läks neil võistlustel samuti hästi: kolmest väitlusest õnnestus võita kaks.

Tallinnas Gustav Adolfi gümnaasiumis 7. mail toimunud põhikoolide Eesti meistrivõistlustel väitluses osales kaheksa võistkonda viiest koolist. Põhikoolinoored väitlesid teemal “Magustatud jookide kõrgemalt maksustamine on põhjendatud”.  
 

Tagasi üles