T, 29.11.2022
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Soome selts valmistub juubeliks

Silvia Paluoja
, reporter
Soome selts valmistub juubeliks
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Pärnu Soome seltsi raamatukogu on seltsi liikmete üks kokkusaamiskohti, kus toimuvad ka eesti keele tunnid. Raamatukogu tutvustasid Kaija Rytkönen (vasakul) ning Sirpa ja Joukka Virtanen, süles oma päkapikk-koerad Lilli ja Mette.
Pärnu Soome seltsi raamatukogu on seltsi liikmete üks kokkusaamiskohti, kus toimuvad ka eesti keele tunnid. Raamatukogu tutvustasid Kaija Rytkönen (vasakul) ning Sirpa ja Joukka Virtanen, süles oma päkapikk-koerad Lilli ja Mette. Foto: Mailiis Ollino

Soome Vabariigi 100 aasta juubeli eelõhtul tähistab poole tuhande liikmega Pärnu Soome selts tähtpäeva kontsertlavastusega, mille peaesineja on Sibeliuse akadeemia diplomiga akordionist Kimmo Pohjonen.

Kontserdil “Soome 100” Pärnu kontserdimajas 5. detsembri õhtul osaleb Soome Vabariigi suursaadik Kirsti Narinen, tervitussõnad ütlevad Pärnu Soome seltsi esimees Matti Linnavirta ja Pärnu meer Romek Kosenkranius. Vaadata on fotonäitus “Soome hõng” ja kava esimese poole lõpetab “Finlandia”, mille esitavad Pärnu kammerkoor ja Endla segakoor.

“Teeme oma ürituse päev varem, sest järgmisel õhtul tahavad paljud jälgida Soome juubeli üritusi või neil ise osaleda,” rääkis tõlk Kaija Rytkönen, kes Eestis on elanud veerandsada aastat.

Märksõnad
Tagasi üles