Pärnu jäi Balti liigas alla Jurmalale

12.11.2017 Pärnu spordihallis kohtusid Pärnu Sadam ja TTÜ. Foto: Ardi Truija
12.11.2017 Pärnu spordihallis kohtusid Pärnu Sadam ja TTÜ. Foto: Ardi Truija Foto: ARDI TRUIJA / PÄRNU POSTIMEES/

Pärnu Sadama korvpallimeeskond kaotas Balti liiga turniiril kodusaalis kaheksa punktiga Jurmala meeskonnale.

Pärast kahe esimese veerandi 14:22 ja 16:24 kaotust jäid pärnakad poolajasireeniks taha 30:46.

Kolmanda veerandi järel suutis Pärnu meeskond vahe 12 punktile vähendada (49:61). Otsustavalgi veerandil tulid pärnakad vastastele veelgi lähemale, kuid 64:72 kaotusest see ei päästnud.

Pärnu meeskonna suurim korvikütt oli 20 punkti visanud Rannar Raap. Mihkel Kirves tõi 11 punkti ja võttis kaheksa lauapalli.

Jurmala parim oli 19 punktiga Ervins Jonats.

Pärnu Sadam on alagrupis seitsme meeskonna seas kahe võidu ja kahe kaotusega viiendal kohal. Jurmala tõusis nelja võiduga liidriks. Prienai Vytauta langes teiseks ja Rapla Avis Utilitas kolmandaks.

Pärnakate järgmine Balti liiga mäng on 6. detsembril kodusaalis Šiauliai vastu. Eesti meistrivõistlustel võõrustatakse juba sel reedel BC Kalev/Cramot.