Sõjakad lätlased võtsid oma

Lauri Habakuk
Enesekindlalt mänginud kodumeeskonna kapten Rannar Raap oli üleplatsimees, sahistades lõunanaabrite korvivõrku 20 punkti vääriliselt. Foto: Madis Sinivee

Jurmala mehed ei tulnud sõpruslinna Pärnusse sugugi suhteid soojendama: korvpallipublik nägi 40 minutit järeleandmatut agressiivset võitlust.

Kohalik Sadama-nimeline korvpalli esindusmeeskond kaotas üleeile Balti liiga turniiril kodusaalis 64:72 Jurmalale.

Pärast kahe esimese veerandi 14:22 ja 16:24 kaotust jäid pärnakad poolajasireeniks taha 30:46. Pärast kolmandat veerandit oli Pärnu taga 49:61. Otsustaval veerandil tulid pärnakad vastastele kannule, kuid ei enamat.