Superkrossiautod kihutasid ringrajal

Sindi noormees Steven Puust võitis Audru ringrajal superkrossi 2WD klassis ülekaaluka esikoha. Foto: Ants Liigus

Erki Spordi superkrossi karikasarja viiendal etapil konkureerisid autosportlased viies masinaklassis Aide autokooli karikatele.

Võistluspäeva kõige kiiremate autode vabaklassis hõivasid pjedestaali BMWdel kihutanud mehed. Esimese autasu teenis tallinlane Indrek Nilson, teiseks tuli Pärnumaal Lindil elav Marek Saar ja kolmas oli pärnakas Urmas Koppel.

2WD klassis võttis kindla võidu Sindi noormees Steven Puust (Toyota Yaris), kellele järgnesid Pärnu võidusõitja Vahur Kupper (Opel Kadett) ja Kaido Orav Paikuselt (VW Golf 2).

Krossiklassis kihutas kodurajal esikoha vääriliselt Marko Sau (BMW 318is), teisena lõpetas etapi Meelis Kirst Lindilt (BMW 318) ja kolmanda koha sai viljandlane Rainer Pihl (VW Golf 1). Classic-autode arvestuses olid kolm kiiremat Kalmer Vaht Elvast ( VAZ 2101), Kauri Metsaots Sauga vallast (VAZ 2105) ja kahes klasssi võistelnud Marko Sau. Kahe noorvõistleja omavahelises duellis oli Are poiss Ott Joosep Lusik (Toyota Corolla) parem Türil elavast Janar Lehtniidust (VW Golf 2).

Võistluspäeva viimases vaatuses, superfinaalis võidutses Nilson, kelle kannul kihutasid finišisse Saar ja Lauri Telling (VW Golf 2).

Superkrossi sarivõistluse järgmine etapp tuleb juunis taas Audru ringraja pikal ringil.