Sisukord
Paberleht
Postimees
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Mait Talvojast võib saada abivallavanem

1 min lugemist
Pärnu linnavalitsuses majandusosakonna juhatajana töötanud ja Paikusel vallavolikogu esimees olnud Mait Talvoja võib saada Põhja-Pärnumaa abivallavanemaks. FOTO: URMAS LUIK/PRNPM/EMF

Varem Pärnu abilinnapeana töötanud Põhja-Pärnumaa vallavanem Jane Mets tegi volikogule ettepaneku kinnitada valla majanduse eest vastutavaks abivallavanemaks Mait Talvoja, kes valiti konkursiga majandusosakonna juhatajaks.

Tellijale

Talvoja töötas linnavalitsuses majandusosakonna juhatajana ja oli Paikusel vallavolikogu esimees. Temaga ühel ajal alustas valla teedespetsialistina tööd Pärnu linnavolikogu liige Enn Raadik, kes võitis vastava konkursi.

Küsimusele, kas ta eelistab neid, kellega on varem tööalaselt kokku puutunud, vastas Mets: “Eelistan neid, kes on kõige kompetentsemad. Teisel majandusosakonna juhataja kandidaadil polnud aega vestlusele tulla. Teine teedespetsialisti kandidaat küll tuli, aga ma tõesti eelistan spetsialisti.”

18.02.2020 19.02.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto