Pärnu õppurid praktiseerivad Berliinis

Kalev Vilgats
, Pärnu Postimehe arvamustoimetaja
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Pärnu Saksa tehnoloogiakool.
Pärnu Saksa tehnoloogiakool. Foto: TANEL PIHELGAS/

Pärnu Saksa tehnoloogiakooli Erasmus+ projekti raames kahekuulise välispraktika lõpetanud õppurid saavad soovi korral teha töökohapõhise õppepraktika Berliini organisatsioonides. 

"Nii on ärikorralduse turundussuuna õppurid Klarika Krantsman ja Ann Eichhorst seotud Berliini Eesti majas avatava "Eesti Vabariik 100" juubelinäituse ettevalmistamise ja avamise korraldamisega. Praegu käib ühistöö Indrek Aija fotonäituse, perepäeva, Kihnu päeva ja muude sündmuste viimiseks Berliini. Samuti turundussuuna õppur Evelin Uus teeb praktikat Berliini toitlustusasutuses. Enne töötas ta ühes Berliini meediaagentuuris. Kujundaja eriala õpilased Triin Vunk ja Sigrid Vainult on tegevuses Amazoni tooteplatvormiga seotud IT-firmale kujunduste loomisega," loetles Saksa tehnoloogiakooli direktor Indrek Alekõrs.

Koolijuht rõhutas, et kõik õppurid on jäänud kahekuulise praktika vältel silma sealsetele tööandjatele ja nüüd saavad nad sooritada pika, ligemale aastase praktika välispartnerite kaudu.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles