Igor Prinsi hoolealused alustasid Taliturniiri võiduga

Aasta lõpul Pärnu jalgpalliklubi (PJK) esindusmeeskonna treeneriks saanud Igor Prinsi debüüt kujunes edukaks, kui Eesti jalgpalli liidu Taliturniiril saadi 3:1 jagu Lasnamäe Ajaxist.

Pärnakad läksid jalgpalli liidu sisehallis peetud mõõduvõtu E-turniiril juhtima avapoolaja keskel Risto Pärnati tabamusest.

Teise poolaja alguses suurendas Karmo Valk Pärnu meeskonna eduseisu kahe väravani.

Tosin minutit enne mänguaja lõppu suutis Ilja Postõka Ajaxi kaotusseisu vähendada, kuid neli minutit hiljem tegi Kein Makovei seisuks 3:1 ja see enam ei muutunud.

Taliturniiril punktitabelit ei peeta.

PJK järgmine Taliturniiri lahing tuleb laupäeval Võru Heliosega.

Vändra Vaprus, mis osaleb Taliturniiri D-võistlusel, mängib esimest korda samuti laupäeval, kui vastu astub Tallinna Legion.