Vändra Vaprus kaotas väravarohke mängu

Vändra Vapruse jalgpallimeeskond.
Vändra Vapruse jalgpallimeeskond. Foto: Kristel Eier

Tänavustel jalgpallimeistrivõistlustel esiliiga B-tasandil osalev Vändra Vapruse meeskond jäi sisehallis Eesti jalgpalli liidu Taliturniiril 2:3 alla Nõmme Unitedile.

United läks avapoolajal Pavel Fedorenko, Robert Veskimäe ja Taavi Martoja väravatest mängu 3:0 juhtima.

Kaarel Saaremetsal ja Albert Anissimovil õnnestus teise poolaja keskel lüüa kahe minuti jooksul kaks väravat tagasi, kuid pärast seda jäid mõlemad puurid lukku. Nii pidi Vändra meeskond tunnistama vastaste 3:2 paremust.

See oli Vaprusele Taliturniiril D-grupis teine sama skooriga kaotus. Nädala tagasi jäädi 2:3 alla Tallinna Legionile.

Järgmisel laupäeval võtab Vaprus Taliturniiril mõõtu Kohtla-Järve Järvega.

Taliturniiril tabeliarvestust ei peeta ja võitjat välja ei selgitata.

Vändra Vaprus alustab meistrivõistlusi 24. veebruaril, kui võõrustab avamängus oma uuel kunstmurustaadionil Legioni meeskonda.