Sisukord
Paberleht
Postimees
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Astrid Hindriks: Veel Uus-Sauga parkimisest Ülejõel

3 min lugemist
Kodanikuaktivist Astrid Hindriks leiab, et linnavalitsus ei tohi Jannseni tänava parkimiskorraldusel eelistada Rimi huve, vaid seisma kõigi linnakodanike huvide eest. FOTO: Urmas Luik / Pärnu Postimees

Kaugest Vene ajast on meeles üks poliitiline anekdoot. Ameerika korrespondent küsib: “Miks teil pesupoes letid tühjad on, kust naised rinnahoidjaid saavad?” Armeenia raadio vastus: “Aga teil tapetakse neegreid”. Vene keeles kõlas see mahlakamalt. Sama tehnikat on kasutanud oma artiklis “Miks me püüame luua linna autodele?” Margo Märtsoo.

Tellijale

Linnakodanik Sirje Nõmm pole oma artiklis “Linnaarhitekt, ehk arvutaks veidi” sõnagagi olnud Pärnus Rimi uue hoone ehituse vastu. Vastupidi, see on tema kodupood, hea üle Jannseni tänava tulla ja ostud teha.

Mille vastu ollakse, on linna avalikus kasutuses Uus-Sauga parkimiskohtade ümbermängimine Rimi kasuks. Tegemist on parklaga, mida kasutavad linnakodanikku teenindavate avalikku haridus-, tervishoiu- ja sotsiaalteenust pakkuvad asutused, mis Rimi parklaks kuulutamisel peavad otsima mujalt parkimiskohti. Nõmme koduhoovistki.

25.02.2020 26.02.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto