Pärnakad naasid võitluskunstide meistrivõistluselt kobeda medalisaagiga

Pärnu taekwondo klubi ja spordiklubi Dojang sportlased võitsid Tallinnas Tondiraba jäähallis võitluskunstide Eesti meistrivõistlustelt kolm kuld- ja neli hõbemedalit. Foto: Erakogu

Eesti juubeli tähistamise raames toimunud võitluskunstide turniiril võisteldi taekwondo`s, judos, poksis, kudos, muay-thai`s, wu-shu`s, kikkpoksis ja noavõitluses.

Taekwondo Eesti meistrivõistlustelt naasis 15–17aastaste klassis kehakaalus kuni 48 kilogrammi kullaga Pärnu taekwondo klubi esindaja Daniel Fokejev.

Kuue- kuni kaheksa-aastaste konkurentsis sai kuni 22 kilo kaaluvate poiste hulgas esikoha Timur Jevgrafov. Hõbedale tulid Jegor Laude üheksa- kuni 11aastaste seas (–37 kg) ja Marius-Miroslavs Mihhailovs  11–13aastaste vanuserühmas (–30 kg).

Kikkpoksis võitis 13–15aastaste vanuseklassis Deniss Gorškov (–52 kg). Georgi Rozenkron teenis hõbemedali üle 18aastaste sportlaste arvestuses (–69 kg).

Spordiklubi Do-Jang esindaja Aigar Brunfieldt pälvis hõbeda 16–18aastaste vanuserühmas (–84 kg) ja Aleksandr Savtšuk 13–15aastaste klassis (üle 69 kg).

Pärnu taekwondo klubi ja spordiklubi Dojang olid esindatud kümne sportlasega.