Pärnu Sadam alistas võõrsil TTÜ

Lauri Habakuk
Pärnu meeskonna resultatiivseim oli Saimon Sutt.
Pärnu meeskonna resultatiivseim oli Saimon Sutt. Foto: Tairo Lutter / Postimees

Pärnu Sadam ja TTÜ korvpalliklubi näitasid tänases Eesti meistriliiga mängus TTÜ spordihoones korvpallipublikule tasavägist heitlust. 76:67 võiduga väljus lahingust teise poolaja algusest tasapisi vahet suurendama hakanud Pärnu.

Esimese poolaja võitis 41:40 Pärnu, olles kaotanud esimese veerandi 20:27, kuid rebinud järele ja võitnud teise perioodi kaheksa punktiga, 21:13.

Vähehaaval kasvatas Pärnu edu kolmanda veerandi lõpunigi. Viimasele perioodile mindi pärnakate 58:53 juhtimisel.

Viimasel veerandajal kasvatas selle 17:13 võitnud Pärnu edu veel.

Pärnu tulemuslikem oli 18 punkti ja seitsme lauapalliga Saimon Sutt. Siim-Markus Post viskas 16 punkti ja jagas tiimikaaslastele viis tulemuslikku söötu.

TTÜ resultatiivseimad olid pärnakas Toomas Raadik ja Sander Viilup, mõlemad viskasid 16 punkti. Peale selle hankis Raadik 11 lauapalli.

Pärnu on turniiritabelis kaheksa võidu ja 12 kaotusega kuues. TTÜ asub kolme võidu ja 13 kaotusega seitsmendal kohal.

Kohe Pärnu ees on tabelis TLÜ/Kalev, kellel on küll niisama palju võite, kuid kaks kaotust vähem.

14. märtsil mängib Pärnu kodusaalis Eesti meistriliigas BC Valga-Valka / Maks&Mooritsaga.