Pärnu jalgpalliklubi ja Vändra Vaprus said kodumängudel silmad pähe

Jalgpall
Jalgpall Foto: Erakogu

Kui esiliiga B-tasandil mängivad Pärnumaa vutimeeskonnad alustasid Eesti jalgpallimeistrivõistlusi kaotusega, siis teises voorus teeniti kodumängudel punkte: Pärnu jalgpalliklubi (PJK) võitis ja Vändra viigistas.

Vändra uuel kunstmurustaadionil esimese matši kodus mänginud Vaprus läks Võru Heliose vastu 2:0 juhtima, kui 13. minutil skooris penaltipunktilt Martin Pärn ja 69. minutil Kaarel Saaremets.

Võit tundus juba käeulatuses, kuid viimase kümne minutiga oli Võru mängija Sergei Starovoitov täpne kahel korral: nii 79. kui ka 85. minutil. Mõõduvõtt lõppes 2:2 viigiga.

Pärnu kunstmurustaadionil alistas PJK Paide linnameeskonna U21 esinduse 2:1.

Kodumeeskonna eest leidsid väravavõrgu üles 30. minutil Risto Pärnat ja 46. Reimo Madissoo. Matši viiendal lisaminutil lõi Paide ühe tagasi, kui täpne oli Uku Lattik.