Sisukord
Elu
Postimees
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Treener: Koera rünnaku taga peitub alati hirm

5 min lugemist
  • Ilmselt kõige laialdasem probleem on see, et koer ei kuuletu omanikule.
  • Võib-olla tuleks hoopis küsida: kui kalliks võib maksma minna treenimata koer?
  • Nimi saab loomale tähendada ainult seda, mida peremees on talle õpetanud.
Gerard O’Shea on üks maailma populaarsemaid koertetreenereid, kelle laialdased teadmised on aidanud tuhandeid. FOTO: Kadi Haljand

Üle 30aastase kogemusega koertekoolitaja Gerard O’Shea väisas hiljuti Pärnut, et rääkida inimese ja koera suhetest. Tema programm “The O’Shea way” õpetab aastas üle 8000 loomaomanikku kogu maailmas oma lemmikut paremini tundma ja kasvatama.

Tellijale

Kuidas ja millal sai teist koertetreener?

Olin üle 15 aasta Iirimaal armees. Pärast teenistust tahtsin midagi muud teha ja asusin elama Rootsi. Algul ei olnud mul seal tööd ja ma ei olnud kindel, mida üldse teha tahan. Kuna olin aga juba mitu aastat koeri treeninud, mõtlesingi: miks mitte asuda poole kohaga just koeri treenima. Äri hakkas järjest kasvama ja peagi sai minust täiskohaga koertetreener. Hiljem keskendusin rohkem koolitusele. Viimased 20 aastat olengi maailmas reisinud, koeri treeninud ja koolitusi korraldanud. Samal ajal olen treeningumeetodeid järjest täiustanud.

28.02.2020 29.02.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto