Poseidon ja Vaprus II alustasid hooaega napi võiduga

Jalgpall.
Jalgpall. Foto: Toomas Huik

Nädalavahetusel startinud Eesti jalgpallimeistrivõistluste teise liiga turniiril said mõlemad sellel kaasa löövad Pärnu meeskonnad kirja napi võidu.

Pärnu Poseidon võitis teise liiga Lõuna ja Lääne piirkonna avavoorus koduväljakul Lauri Lilleste 11. minuti väravast 1:0 Raplamaa jalgpalliklubi.

Pärnu Vapruse II meeskond sai võõrsil dramaatilise 2:1 võidu Tallinna Kalevi II esinduse üle. Mängu skoori avas Vapsuse kaitsja Karl Palatu teise poolaja alguses. Kümme minutit enne mänguaja lõppu kalevlane Alex Sander Sepp viigistas, kuid Kristen Saartsi tabamus kohtuniku lisatud teisel üleminutil tõi kolm punkti pärnakate kontole. Mõlemad meeskonnad jätsid vormistamata 11 meetri karistuslöögi. Pärnakate poolelt eksis 10. minutil Margus Põldsaar, kalevlastest ei suutnud skoorida 69. minutil Sepp.

Poseidon ja Vapruse duubelmeeskond mängivad teise vooru matši pühapäeval.