Pärnakad asusid veerandfinaalseeriat juhtima

Pärnu võrkpalliklubi meeskond astus ühe jalaga poolfinaali.
Pärnu võrkpalliklubi meeskond astus ühe jalaga poolfinaali. Foto: Mailiis Ollino / Pärnu Postimees

Pärnu võrkpalliklubi meeskond alustas Eesti meistrivõistluste veerandfinaalseeriat 3:1 võiduga TTÜ üle.

Pärnu meeskond võitis kaks esimest geimi 25:18. Pingelises kolmandas geimis sai 26:24 võidu üliõpilasmeeskond. Neljandas geimis panid pärnakad oma paremuse veenvalt maksma, alistades vastased 25:12.

Pärnu meeskonna suurim skooritegija oli 18 punktiga Robert Juchnevic.

TTÜ tulemuslikem oli 15 punktiga Dmitri Korotkov.

Veerandfinaalseeria teine matš on pühapäeval Tallinnas. Seeria mängitakse kahe võiduni. Kui vaja, tuleb kolmas mäng esmaspäeval Pärnus.