Pärnu jalgpalliklubi naiskond alustas hooaega suureskoorilise võiduga

Pärnu jalgpalliklubi naiskond sai Eesti meistrivõistluste avavoorus koduväljakul kindla 6:0 võidu mulluse neljanda koha omaniku Tartu SK 10 Premiumi üle.

Pärnakad läksid poolajavileks Anastasija-Grazyna Shcherbachenia kahest tabamusest ja Ulrika Tülbi väravast 3:0 juhtima. Teisel poolajal lõi kaks väravat Anete Paulus ja lõppskoori vormistas Kristina Bannikova.

„Tüdrukud mängisid nii, nagu me enne mängu kokku leppisime,” oli Pärnu naiskonna peatreener Anastassia Morkovkina hoolealuste esitusega igati rahul.

Morkovkinale valmistas rõõmu, et naiskond suutis vastased oma väljakupoole suruda ja kindlas eduseisuski ei võetud jalga gaasipedaalilt. „Vahetusedki ei muutnud meie mängu kehvemaks, vaid täiendasid seda. Hea algus on tehtud ja mulle see meeldib,” ütles ta.

Pärnu naiskonna järgmine mäng on kahe nädala pärast koduväljakul meistriliiga uustulnuka Tallinna Ajaxiga.