Võrkpallurid sõitsid kui Ameerika mägedel, kuid pääsesid poolfinaali

Pärnu võrkpalliklubi meeskond sai veerandfinaalseerias kahes mängus jagu TTÜst. Arhiivifoto- Foto: Mailiis Ollino / Pärnu Postimees

Pärnu võrkpalliklubi meeskond sõitis Eesti meistrivõistluste veerandfinaalseeria teises mängus TTÜ vastu kui Ameerika mägedel, kuid pika pusimise peale saadi järgmisse ringi pileti andev 3:2 võit.

Mängu avageimi võitis 25:22 Pärnu, teise TTÜ sama tulemusega.

Kolmandas geimis said suvepealinlased kirja 25:20 võidu, ent neljandas lubati TTÜ-l mänguseis 25:20 võiduga viigistada.

Otsustavas geimis jäi Pärnu meeskond 0:2 taha, ent Toms Svansi serviseeria järel rebiti 6:2 ette. Pooltevahetuseni jõuti Pärnu tiimi 8:4 juhtimisel. Pärnakad ei andnud enam mängiohje käest ja lõpuks teeniti kindel 15:7 võit.

Pärnu suurim skooritegija oli Märt Tammearu 17 punktiga, TTÜ-le tõi Dmitri Korotkov 20 punkti.

Pärnu meeskond saavutas kahe võiduni mängitud veerandfinaalseerias TTÜ üle 2:0 võidu.

Poolfinaalis tuleb suvapealinlaste vastaseks Tartu Bigbank.