Pärnu jalgpalliklubi naiskond võitis suurelt

Karl Hütt
Pärnu jalgpalliklubi (PJK) naiskond.
Pärnu jalgpalliklubi (PJK) naiskond. Foto: Madis Sinivee/

Pärnu jalgpalliklubi naiskond alistas Eesti meistrivõistluste teise vooru  väravarohkes mängus 9:3 Tallinna FC Ajaxi.

Pärnakad asusid juhtima 10. minutil Kristina Bannikova väravast. Poolaja lõpus suurendasid koduvõistkonna eduseisu Bannikova ja Ulrika Tülp, seisuks 3:0.

Teisel poolajal väravasadu jätkus, Pärnu poolelt said tabamuse kirja Elizaveta Rutkovskaja, Ljubov Maksimova, Aljona Sasova. Samuti lõi oma teise värava Tülp ja kübaratriki sai kirja Bannikova. Mängu vormistas 90. minutil  Mari-Ann Ploompuu, kes realiseeris penalti.