Piltuudis: Pärnu abilinnapea sattus golfirajal jamasse

jaga E-post prindi artikkel saada vihje Loe ja lisa kommentaare

Pärnu abilinnapea Siim Suursild nägi tiigipõhja kammides aega ja vaeva, et golfikärult vette lennanud telefon ja dokumendid üles leida.

FOTO: Erakogu

Pärnu abilinnapea Siim Suursilda tabas nädalavahetusel golfiväljakul õnnelik õnnetus.

Nimelt oskas Suursild oma golfikäru ühel rajal nii õnnetult green'i servale parkida ja piduri peale panemata jätta, et selja pöörates võttis see kallakut mööda suuna tiiki ning kotti pandud nutitelefon ja selle vahel olnud ID- ja pangakaart lendasid kaarega vette.

Karastava supluse teinud Suursild esimese hooga ei leidnudki telefoni ja dokumente kõrkjate vahelt ja mängis golfimängu mures lõpuni.

Abilinnapea rääkis, et süda ei andnud siiski rahu ja poolteist tundi pärast õnnetust läks ta tiiki uuele katsele. Sel korral saatis otsinguid edu ja Suursild leidis nii telefoni kui kaardid.

Suursild rääkis, et pani vees ligunenud telefoni ööseks sõpradelt saadud õpetuse järgi riisi sisse kuivama ja ennäe imet: järgmisel päeval oli see taas töökorras.

"Õnneks on mul kontaktid ja tähtsamad dokumendid pilve varundatud, kuid sekeldamist oleks telefoni vahetamisega ikka olnud," rääkis Suursild, kelle sõnutsi on kogu loo moraal ja õpetus eluks: ära kunagi unusta õigel ajal pidurit peale tõmmata, sest muidu satud jamasse.

Pärnu abilinnapea Siim Suursild nägi tiigipõhja kammides aega ja vaeva, et golfikärult vette lennanud telefon ja dokumendid üles leida.

FOTO: Erakogu

Tagasi üles