Jalgpallinaiskond lõi karikasarjas poolfinaali ukse pauguga lahti

, veebilehe toimetaja
Jalgpall. Foto on illustreeriv.
Jalgpall. Foto on illustreeriv. Foto: Mailiis Ollino

Pärnu jalgpalliklubi naiskond ei andnud naiste karikavõistluste veerandfinaalis Tallinna Kalevile sõnaõigust ja sammus suureskoorilise võiduga nelja parema sekka.

Pärnakad läksid veerandfinaalis Kalevi vastu poolajavileks 1:0 juhtima Kristina Bannikovi tabamusest. Teisel poolaja väravasajus sai Bannikova kirja oma teise värava ja skoori aitasid kasvatada Evelyn Šilina, Merily Toom ja Elizaveta Rutkovskaja. Mängu lõpus olid tablool võidunumbrid 5:0.

Ülejäänud veerandfinaalpaarides on vastamisi Tallinna Levadia ja FC Flora, FC Flora II ja Saku Sporting ning FC Kuressaare ja Tartu SK 10 Premium. Need mängud toimuvad täna, homme ja järgmisel nädalal.