PJK saavutas suure võidu, Vaprus kaotas liidrile

Jalgpall. Foto on illustreeriv.
Jalgpall. Foto on illustreeriv. Foto: Caro/ScanPix

Pärnu jalgpalliklubi (PJK) meeskond sai esiliiga B-tasandi kümnenda vooru mängus suure võidu, Vändra Vaprus pidi leppima kibeda kaotusega.

PJK oli võõrsil 4:0 parem Paide linnameeskonna U21 esindusest. Tarmo Kovalevski lõi avapoolajal kaks väravat, teisel poolajal sahistas kaks korda võrku Joonas Sild.

Vändra Vaprus ja esiliiga B-tasandi liider Tallinna Legion ei suutnud Tallinnas esimesel poolajal vastaste väravat lahti muukida. Teise poolaja keskel õnnestus pealinna meeskonnal Stefan Tšendei väravast juhtima asuda. 77. minutil lõi Kaarel Saaremets viigivärava, kuid Rejal Alijevi tabamus viis minutit enne lõpuvilet kindlustas täiseduga jätkavale Legionile 2:1 võidu.

PJK hoiab üheksa mängu järel viiendat kohta 13 punktiga. Vaprus on kogunud kümme punkti, mis annab kümne meeskonna seas seitsmenda koha.

Järgmises voorus võõrustab PJK neljapäeval Nõmme Unitedit ja Vändra võtab vastu Paide linnameeskonna U21 esinduse.