Pärnu võrkpalliklubi meeskond alustas Eesti meistrivõistluste pronksiseeriat Tallinna Selveri vastu raske 3:2 võiduga.

Avageimis ei suutnud külalised õiget vastupanu osutada ja pärnakad said valitsevate meistrite vastu näiliselt kerge 25:14 võidu.

Järgmistes geimides oli pealinna klubi mäng hoopis teisest puust: teine geim kuulus Selverile 25:17 ja kolmas 25:22.

Neljandas geimis haaras Pärnu meeskond mänguohjad taas enda kätte, võites 25:20.

Otsustav lühike geim algas tasavägiselt. Tõmblukumeetodil punkte teeninud meeskonnad vahetasid pooli Selveri 8:7 juhtimisel. Geimi teises faasis olid kindlamad pärnakad, kallutades selle lõpuks 17:15 enda kasuks.

Pärnu meeskonna resultatiivseim oli 17 punktiga Kevin Saar (+8). Taavi Nõmmistu ja Oliver Orav tõid Selverile 17 punkti (+8 ja +1).

Pärnakate rünnakuprotsent oli 48,8, Selveril 42.

Pärnu meeskonna vastuvõtuprotsendiks märgiti statistikasse 60, Selveril 64,8.

Kodumeeskond sai ässpallingutega seitse punkti, vastased kaheksa. Servivigu kogunes mõlemale tiimile 14.

Blokiga kogusid pärnakad kaheksa punkti ja Selver seitse.

Kolme võiduni mängitava seeria teine matš toimub laupäeval Tallinnas Audentese spordihallis ja kolmas mäng taas Pärnus esmaspäeval, 7. mail.