Sisukord
Paberleht
Postimees
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Galerii: Paikuse põhikoolis avati 500kohaline aula

2 min lugemist
  • Nõukogude ajal ehitati spordihoone, mis oli paberite järgi põllutöökuur.
  • Samuti on lisatud aulale lift.
Paikuse põhikooli aula pidulik avamine. FOTO: Urmas Luik

Paikuse põhikooli 5.b klassi õpilased Ly-Sandra Kalbus ja Karl-Vahur Vahemets seisid eile varakult aulas lava ees ja hoidsid enda vahel trikoloorset linti, mille läbilõikamise järel võis direktor Aare Külaots kuulutada ligemale 1,3 miljoni eurose ­rajatise avatuks. Edaspidi ei pea ta oma õpilaste ees 1. septembril seisma kooli siseõues ega lootma enne aktust, et ilmataat pole pahur.

Tellijale

Naabervaldade külalised imet­lesid valgus- ja õhuküllast stiilset, 500kohalist kooliaulat, kus esimene kontsert oli veel toimumata. Saalis ­istus ka kunagise Pärnu EPT (Eesti põllumajandustehnika) juhataja Helmut Sinisaar, kes omal ajal ei osanud uneski näha, kuidas nende kontor ­aina tiibu juurde saab ja võimla ehitatakse ümber aulaks.

“See on Paikuse au ja uhkus, siin on kõik olemas: tervisekompleks, spordivõimalused ja kool heades tingimustes,” kinnitas Sinisaar, kes sellesama rajatise pärast oleks vaat et uurimise alla antud.

31.03.2020 01.04.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto