Horoskoop, 18. mai 2018

jaga E-post prindi artikkel saada vihje loe ja lisa kommentaare

FOTO: shutterstock.com

JÄÄR (21. III – 19. IV)

Võiksid põhjalikult planeerida oma rahaasju. Kui lähed poodlema, soeta vaid vastupidavaid ja praktilisi esemeid.

SÕNN (20. IV – 20. V)

Vestle kellegi vanema ja kogenumaga, sest vahest on neil sulle kasulikku infot anda. Iial ei tee liiga kellegi ärakuulamine, iseasi, kas juttu kuulda võtad.

KAKSIKUD (21. V – 20. VI)

Uurimistöö kulgeb edukalt ja oled omaette töötades produktiivne. Oled keskendunud ja sul ei jää ükski ­pisiasi kahe silma vahele.

VÄHK (21. VI – 22. VII)

Võta taas ühendust vana sõbraga, kel on rohkem ­kogemusi kui sul. Sul võib temast kasu olla. Ehk on tegu mõne vana rühma­liikmega.

LÕVI (23. VII – 22. VIII)

Olulised inimesed on sinu stiilist sisse võetud. Nad näevad sind kui soliidset, ausat ja usaldusväärset inimest. Nad on vaimustuses!

NEITSI (23. VIII – 22. IX)

Lihtne on õppida, kuna oled tähelepanelik ja su mõistus on terav. Sa ei vaata üle ühestki detailist ja sul on lihtne asju meelde jätta.

KAALUD (23. IX – 22. X)

Suudad suure edumaa ­saavutada, kui tegeled ­pakiliste asjadega. Sukeldu teemadesse nagu maksud, ­võlad, kindlustus ja jagatud vara.

SKORPION (23. X – 21. XI)

Istu mõne sõbra või part­neriga maha ja arutage, kuidas probleemidest üle saada. Määrake oma piirid ja kohustused.

AMBUR (22. XI – 21. XII)

Tuleb praktiline päev, kuna oled valmis rutiinseks tööks, mida tavaliselt väldid. Toimetad pühendunult ja sul ei jää midagi ­kahe silma vahele.

KALJUKITS (22. XII – 19. I)

Mõni vanem ja kogenum inimene oskab sulle nõu anda puhkuse, ürituste või spordi asjus. Kuula, mis ­lahendusi ta sulle pakub.

VEEVALAJA (20. I – 18. II)

Tee plaane kodu renoveerida, kuna suurepärane aeg on sellega alustada. Kuula, mida pereliikmetel selle koha pealt öelda on.

KALAD (19. II – 20. III)

Ehk õnnestub sul õppida midagi uut, kuna oled terase mõistusega ja sihikindel. Mida sa ka ei teeks, võtad selle käsile ettevaatlikult ja detailidele keskendudes.

Tagasi üles