Pärnumaa autosportlased võitsid neli auhinda

Vändra võidusõitja Janno Õis (esiplaanil) kihutas Laitse rallipargi rajal Super 1600 klassis esimese auhinna vääriliselt. Foto: Pille Russi

Sõiduautode rallikrossi Eesti lahtiste meistrivõistluste teisel etapil kihutas Harjumaal Laitse rallipargi rajal üle poolesaja sportlase. Pärnumaa võidusõitjad teenisid neli poodiumikohta.

Esikveoliste autode Super 1600 klassi põnevas finaalsõidus pani oma paremuse maksma Honda Civicul kihutav Janno Õis Vändra tehnikaspordiklubist. Võitjale järgnesid Ligur Racingu au kaitsev Tõnu Peek (Renault Clio) ja lõunanaaber Arnis Odinš (Lada Samara). Juunioride konkurentsis sai etapivõidu Marko Andreas Muru (Honda Civic) Pärnu tehnikaspordiklubist Erki Sport, teiseks tuli Martin Juga (Lada Samara) klubist Cueks Racing ja kolmas oli võitja klubikaaslane Armin Marlon Mängel (Volkswagen Golf).

Tagarattaveoliste autode Touringcar-klassis võitis teise etapi järjest pärnakas Margo Soomets (Ford Fiesta). Teise auhinna pälvis Siim Sündema klubist Tikkri Motorsport (Ford Fiesta) ja kolmandana tuiskas finišisse Citroeni taltsutav Andrus Karu (Yellow Racing).

Rallikrossi meistrivõistluste järgmine etapp sõidetakse 2. juunil Lääne-Virumaal Kehala rajal.