R, 2.06.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Galerii: mudilased käisid lastesaamisega tutvumas

Facebook Twitter
Comments

Lastekaitsepäeval külastas kolm Pärnumaa lasteaia lõpurühma Pärnu haigla naiste- ja lastekliiniku sünnitusosakonda.

Haigla naiste- ja lastekliiniku sünnitusosakonnas tutvusid Mai, Pöialpoisi ja Vikerkaare lasteaia lapsed raseduse ja ilmaletulekuga.

Põnnid uudistasid, kuidas beebi kõhus kasvab. Vaadati ultraheliuuringu pilti doktor Maarja Nõmmanni selgituste saatel. Seejärel juhatas ämmaemand Triinu Laanepõld lapsed sünnitusosakonda, kus nähti, millistes ilusates ja värvikirevates tubades beebid sünnivad, ja kõige lõpuks öeldi tere ühepäevasele ilmakodanikule.

“Lastele väga meeldis. Kui neile vastsündinud beebit näidati, siis nad ei uskunudki, et nii suur laps on minu lapseootel töökaaslase kõhus,” rääkis Mai lasteaia õpetaja Kadri Lapp. “Neile olid väga põnevad sünnitusvannid ja -kiigud.”

“Tahame selle traditsiooniga jätkata,” ütles haigla kommunikatsioonispetsialist Eda Amur. “Esialgu pole küll tihedamalt plaanis kui lastekaitsepäeval.”

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles