Jalgpallinaiskond kaotas Balti liigas tiitlikaitsjale

Jalgpall.
Jalgpall. Foto: Toomas Huik

Pärnu jalgpalliklubi (PJK) naiskond sai Balti liiga turniiril võidu kõrvale kirja kaotuse, jäädes Leedus alla mullusele võitjale Šiauliai Gintra-Universitetasile.

Leedu klubi asus mängu juhtima Jelena Cubrilo tabamusest 27. minutil. 77. minutil lõi Cubrilo penaltipunktilt oma teise värava ja lõppskoori 3:0 vormistas 86. minutil Gabija Toropovaite.

Pärnakatel on Balti liigas kirjas võit ja kaotus ning turniiritabelis annab see kolmanda koha. Balti liiga liider on täiseduga neli mängu võitnud FC Minsk. Šiauliai Gintra-Universitetas hoiab neljast mängust kogutud üheksa punktiga teist kohta.

PJK järgmine mäng on 23. juunil võõrsil Kaunase Žalgirisega.