Autosportlased tõid Kehala rallikrossilt viis auhinda

Erki Spordi võidusõitja Marko Andres Muru on noorteklassis rallikrossi Eesti meistrisarja liider. Foto: Eesti autospordiliit

Sõiduautode rallikrossi Eesti lahtiste meistrivõistluste kolmandal etapil kihutas Rakvere külje all Kehala rajal üle poolesaja sportlase. Pärnumaa võidusõitjad teenisid viis poodiumikohta.

Esiveoliste autode Super 1600 klassis oli parim Andre Kurg (Škoda Fabia) klubist Reinsalu Sport, teisena lõpetas Vändra noormees Janno Õis (Honda Civic) ja kolmanda koha sai lätlane Arnis Odinš (Lada Samara). Noorte arvestuses pani oma paremuse taas maksma Honda Civicut taltsutav Marko Andreas Muru klubist Erki Sport ja teise auhinna pälvis Cueks Racingu tiimi sõitja Martin Juga (Lada Samara).

Juba kolmandat etappi järjest võttis tagaveoliste autode Touringcar-klassis etapivõidu pärnakas Margo Soomets (Ford Fiesta), kannul Silver Viilas (BMW 318) klubist Yellow Racing ja kolmandana tuiskas finišisse mitmekordne Eesti meister, Erki Spordi au kaitsev Kalmer Vaht (VAZ-2101).

Kõige võimsamate autode Supercar-arvestuses tuli Kehalas võitjaks Raini Roomets Škoda Fabial klubist Lepp Motors. Teise auhinna vääriliselt kihutas Erki Spordi sõitja Ameriico Jõffert (Subaru Impreza) ja kolmanda koha punktid sai Ain Laiverik (Mitsubishi Lancer).

Rallikrossi Eesti meistrivõistluste neljas etapp sõidetakse 7. juulil Võrumaal Misso rajal.