Horoskoop, 15. juuni 2018

jaga E-post prindi artikkel saada vihje loe ja lisa kommentaare

FOTO: shutterstock.com

JÄÄR (21. III – 19. IV)

See ei ole just parim päev oluliste inimeste, eriti pereliikmetega diskuteerida. Üldine toon on negatiivne ja kaasvestlejad teravad.

SÕNN (20. IV – 20. V)

Lihtne on murekoorma alla ­vajuda ja pessimist olla. Pea siiski meeles, et muretsemine ei vii kuhugi.

KAKSIKUD (21. V – 20. VI)

Miks on nii vähe raha järel, kuigi kuu lõpuni on veel aega? Tunned end pankrotistununa. Tere tulemast klubisse! Miljonid inimesed tajuvad olukorda samamoodi.

VÄHK (21. VI – 22. VII)

Merkuur on sinu tähemärgis Saturni vastas. See muudab arutelud keeruliseks. Inimesed on nüüd üksildased ja erak­likud.

LÕVI (23. VII – 22. VIII)

Suudad täna paljuga ühele poole saada, kui tegeled tähen­dusrikka uurimistööga. Sa ei lõpeta enne, kui oled leidnud otsitava.

NEITSI (23. VIII – 22. IX)

Keegi sinust vanem annab sulle nõu. Kui nii, mõjuvad õpetussõnad sulle depressiivselt. Ära muretse, sest kõik tunnevad end praegu masenduses olevat. Jätka naeratamist.

KAALUD (23. IX – 22. X)

Kehv päev vestelda ülemuste, vanemate ja muude tähtsate isikutega, kuna nad on negatiivsed ega julgusta üksteist. Lükka otsuste langetamine edasi.

SKORPION (23. X – 21. XI)

Mõni professor või õpetaja kärbib su tiibu. Keegi ei ilmuta ülemäärast innukust, kuid pead julge olema.

AMBUR (22. XI – 21. XII)

See ei ole hea päev otsustada, kuidas midagi jagada, kuna keegi ei jää tulemusega rahule. Tunned end petetu või kehvasti kohelduna.

KALJUKITS (22. XII – 19. I)

Arutelu partneri ja sõpradega võib negatiivselt mõjuda. ­Vahest valmistavad nad sulle pettumuse. Kasuta oma energiat pigem tõhusaks tööks.

VEEVALAJA (20. I – 18. II)

Suudad palju korda saata tööd tehes. Sul jätkub pealehakkamist, keskendumisvõimet ja silma detailidele – pühendu sellele.

KALAD (19. II – 20. III)

Lapsed tähendavad vastutust. Pea meeles, et kui puutud ­kokku endast pisematega, ei maksa olla kriitiline. See vaid surub nende tahet maha.

Tagasi üles