Sisukord
Paberleht
Postimees
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Vanemad kaebasid lasteaia kehva maine üle

1 min lugemist
  • Lasteaia direktorile Agnes Baumile tuli vanemate rahulolematus ootamatult.
Tammsaare lasteaed, ülekäigurada ning parkimisprobleem. FOTO: Mailiis Ollino /

Neli lapsevanemat edastasid Pärnu abilinnapeale Marko Šorinile pöördumise, tundes muret Pärnu Tammsaare lasteaia halva maine pärast ja tehes etteheiteid lasteaia juhataja kohta.

Tellijale

Abimeerile saadetud kirjas juhitakse tähelepanu rühmade sulgemisele, lasteaia juhtkonna pinnapealsusele probleemide lahendamisel, tõrkeid info liikumisel ja inimlikkuse puudumist õpetajate koondamisel.

Šorini sõnutsi tuli talle veidi üllatusena, et vanemad ei pöördunud murega lasteaia hoolekogu või linnavalitsuse haridusosakonna, vaid otse abimeeri poole. “Kindlasti ei muuda see asja sisu,” tõdes Šorin, märkides, et pöördumises esitatud materjal vajab põhjalikku tutvumist. “Ühe lasteaia piires inimsuhetest tekkinud probleemid on keerulised. Kindlasti kohtume ja räägime lasteaia töötajate, juhtkonna ja teiste asjaosalistega ning otsime lahendusi,” ütles ta. “Tähtis on teemat erapooletult käsitleda ja emotsioonid kõrvale lükata.”

27.03.2020 28.03.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto