Vaprus läheb karikasarja teises ringis vastamisi rahvaliiga meeskonnaga

Pärnu Vaprusel tuleb karikasarjas rännata Ida-Virumaale.

FOTO: Mailiis Ollino

Pärnu Vapruse jalgpallimeeskond kohtus Evald Tipneri karikavõistluste teises ringis ehk 1/32-finaalis võõrsil rahvaliiga meeskonna FC NPM Silmetiga.

Vaprus sai karikasarja avaringis võõrsil raske 2:1 võidu teise liigasse kuuluva JK Loo üle, Silmet pääses teise ringi FC Tallinnalt saadud loobumisvõiduga.

Karikavõistluste teises ringis asub võistlustulle ka teises liigas osalev Pärnu Poseidon, kellel vastas Raasiku FC Joker (teine liiga). Mäng toimub Jokeri koduväljakul.

Karikavõistluste 1/32-finaalid on 29. juunil (UEFA Meistrite liigas ja Euroopa liigas mängivate klubide osavõtul) ja 18. juulil. Täpsed mänguajad teatab jalgpalliliit esimesel võimalusel.

1/32-finaalides pääsesid meistriliiga meeskonnad taas omavahelisest mõõduvõtust.

1/32-finaalpaarid

1/32-finaalpaarid

Jõgeva SK Noorus-96 – FC Otepää


FC Järva-Jaani – Tallinna FC Zapoos


SK Kadrina – Tallinna Depoo


Ambla vallameeskond – Viimsi JK


Läänemaa JK – Nõmme Kalju FC III


Tallinna JK Jalgpallihaigla – Valga FC Warrior


Rumori Calcio Tallinn – JK Tallinna Kalev


JK Tabasalu – FC Lelle


FC Teleios – Tallinna FC Transferwise

vs.

Kohtla-Nõmme võitja


Tallinna FC Eston Villa – FC Elva


FC Kuressaare – Vaimastvere SK Illi


Tartu JK Welco – Tallinna FC Flora U19


Kohtla-Järve JK Järve – Tartu JK Tammeka


Maardu linnameeskond – FC Puhkus Mehhikos

vs.

Põhja-Tallinna JK Volta II võitja


Tallinna JK Augur – Paide linnameeskond


JK Sillamäe Kalev – Viljandi JK Tulevik II


FC Äksi Wolves – Maardu United


Raasiku FC Joker – Pärnu JK Poseidon


Tallinna FC Soccernet

vs.

Tallinna FCI Levadia võitja – FC Nõmme United


Rakvere JK Tarvas – Tallinna JK Legion


FC Npm Silmet – Pärnu JK Vaprus


Tallinna JK Piraaja – Tartu FC Helios II


Tartu FC Helios – Tallinna FC Flora


Paide linnameeskond III – JK Kernu Kadakas


SK Imavere – JK Narva Trans


Märjamaa Kompanii – FC Zenit Tallinn


Viimsi JK II – FC Maksatransport


FC Kose – Koeru JK


FC Sillamäe – Nõmme Kalju FC


FC Vastseliina – Tartu FC Santos


Tallinna FC Flora U21 – Maardu United II


Maarjamäe FC Igiliikur – Kohtla-Järve JK Järve II

Tagasi üles