Sisukord
Pärnu Postimees
Postimees
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Kabli rannateenindus toppab

2 min lugemist
“Sel ­kevadel on ­näha, et siin on tööd tehtud, kõrkjaid on niidetud ja kivide ­vahelt liiva pühitud,” räägib Kabli rannas 2001. aastast suvi­tanud pealinna proua Leili. FOTO: Mailiis Ollino

Vana-Ikla teest varjatud kauguses laial ja pikal Kabli ranna liiva­ribal jätkub ­varasuve nautlejaid, meres suplejaid, kes kurdavad kui ühest suust olematu teeninduse üle.

Tellijale

“Praegu ei ole hooaeg alanud, aga saame hakkama: jook ja söök on meil kaasas, sest kohvik veel ei tööta,” kostab Tõrvast tulnud Asta­. Tallinna proua Leili ütleb, et tema on Kablis suvitanud 2001. aastast. “Siin oli enne 2005. aasta uputust katusealune, kus müüdi jäätist ja vett, aga minna nüüd sinna putkasse ...” viipab Leili ­rannakohviku suunas, mis paraku on suletud.

“Kui on tohutu rahvas, tekib vetsuprobleem,” lisab Vaiki. “Varem oli ka siin puude all WC, nüüd tuleb joosta kohvikusse, seal on tasuline WC, 50 senti kasutamise eest.”

19.06.2018 21.06.2018
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto