Hea ettepanek, aga valelt erakonnalt

Pärnu linnavolikogu EKRE fraktsioon kavatseb korrata ettepanekut, et lasterikastele peredele määrataks huvihariduse toetus leibkonna sissetulekust sõltumata. FOTO: Urmas Luik

Eesti Konservatiivsesse Rahvaerakonda (EKRE) kuuluv Pärnu linnavolikogu sotsiaalkomisjoni aseesimees Helle Kullerkupp lubab: nende erakond algatab uuesti muudatusettepaneku, et laste­rikkad pered saaks huvihariduse toetust ­sissetulekust sõltumata.

Tellijale Tellijale

Pärnu linnavolikogu on selles koosseisus koos käinud veidi üle poole aasta. Üle kivide ja kändude läheb vastse omavalitsuse kodanikele oluliste seadusaktide vastuvõtt. Põhjuseks sageli vale erakonna tehtud ettepanek, mis koalitsioonis on kokku lepitud maha hääletada.

Jätkuvalt on enne valimisi tavaks rääkida rahvastikuprobleemidest, seejuures on lubatud erilist tähelepanu pöörata lastega peredele, iibele, rahvastikule, pensionäridele, tervishoiule, hoolekandele ehk eriti tundlikele ja hulga raha nõudvatele valdkondadele. Just neid jutupunkte lubatakse ellu viia, mis ongi kohaliku omavalitsuse otsene ülesanne.

20.06.2018 22.06.2018
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto