Sisukord
Pärnu Postimees
Paberleht

Haiglaravil olnud vanaproua jäi koduta

3 min lugemist
  • 81aastane naine sai pärast haiglas veedetud viit kuud välja, aga tema korter on segi pööratud, osa mööblit välja lõhutud.
Vilma Tindi korter oli omanike poolt segi pööratud ja osa mööblist välja lõhutud ajal, kui ta ise haiglas viibis.  FOTO: Arvo Meeks

Vilma Tint sai 1967. aastal kooli lõpetamise järel ämmaemandana tööle asudes korteri oma tädile ja tema mehele kuulunud villas Pärnu ranna rajoonis. Suures majas anti Vilma ja tema abikaasa kasutada kaks tuba, köök ja tualett. Vahepeal suri Vilma mees, niisamuti lahkusid siitilmast maja omanikud ja villa läks 2007. aastal nende järeltulijale. Uue omaniku algatusel sõlmiti üürileping ja Vilma Tint hakkas peale kommunaalkulude iga kuu renti maksma.

Tellijale Tellijale

Nüüd on aga asjalood sellised, et 81aastane naine sai pärast haiglas veedetud viit kuud välja, aga tema korter on segi pööratud, osa mööblit välja lõhutud. Omanik alustas seal remonti ja on esitanud nõude, et kõik asjad tuleb 1. juuliks välja viia. Samuti kinnitas ta, et vanaproua on praeguseks tema majast välja kirjutatud.

Praegu on Vilma Tint Tallinnas oma õetütre Liia Rebase pool.

26.06.2018 28.06.2018
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto