Sisukord
Vaba aeg
Postimees

Uuenenud klubi Str& lava testib 2 Quick Start

1 min lugemist
Pearu Paulus ja 2 Quick Start FOTO: Taavi Kottise

Suve algul uuenduskuuri läbinud Strandi klubi on saanud värske näo ja nii peaks uuenenud interjöör pakkuma üllatusi klubi püsiklientidele.

Klubi programmijuhi Rivo Tettermanni teatel on Str& varasemast avaram: suurenenud on tantsupõrand, juurde on tekkinud VIP-ala, mugavaid istekohti ja hulga toetuspindasid.

“Rahvarohketel pidudel parema õhu tagamiseks on klubis täiustatud ventilatsioonisüsteemi, uuenenud on heli- ja valguspark ning uute võimalustega videotehnika,” lisas Tettermann. “Klubiõhtutel muusikat mängivad diskorid on saanud nähtava töökoha rahva keskel. Uue ja suurema koha leidis lava, mis teeb esinemised paremini jälgitavaks.”

Strandi klubi lava paneb reedel kohe proovile menuansambel 2 Quick Start eesotsas Pearu Paulusega. Pärast südaööd algaval täispikal kontserdil tulevad Tettermanni teatel esitusele nii uued lood möödunud aasta lõpus ilmunud plaadilt kui oodatud menuhitid aastate tagant. Diskoripuldis mängib suviseid tantsuhitte raadio DJ Andi Raig.

Laupäeval toimub Strandis pidu eelkõige naistele. Menukal sariüritusel “Ladies Special” valib õrnema soo muusikalemmikuid DJ-duo Mike Sun ja Veiko Värv.

Seotud lood
21.02.2020 23.02.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto