Kohalik jetisõitja edestas maailmameistrivõistluste liidrit

Jasmiin Üpraus.
Jasmiin Üpraus. Foto: Erakogu

Eile toimus Saulkrastis jetispordi Läti meistrivõistluste kolmas etapp, kus head minekut näitas pärnakas Jasmiin Üpraus.

Jasmiin Üpraus võidutses Ski Ladies GP1 klassis, edestades maailmameistrivõistluste liidrit Krista Uzaret.

Ralf Üpraus võistles Runabout GP1 ja GP2 klassis, kus lõpetas vastavalt kolmanda ja teisena. Egon Üprausi saldoks jäi Ski Veteran GP1 klassi kolmas ja Ski GP22 klassis neljas koht.

Üprausid saavutasid perekondade arvustes teise koha. „Kokkuvõttes oli etapp väga õpetlik ja oluline treeningukogemus," lisas Jasmiin Üpraus.

Järgmine võistlus toimub suvepealinnas, kui 10.–12. augustini toimub siin põhjamaade suurim jetivõistlus Nordic Cup.