Kilingi-Nõmme triatlon sai uue võimsa rajarekordi

Kilingi-Nõmme triatloni läbis 117 võistlejat ja 13 võistkonda.
Kilingi-Nõmme triatloni läbis 117 võistlejat ja 13 võistkonda. Foto: Toivo Tallo

Kilingi-Nõmme 16. triatlonil triumfeeris tänavu Timmo Jeret, kes lõi ülivõimsalt üle mullu Marek Nõmme tehtud rajarekordi.

Timmo Jeret finišeeris ajaga 40.35,7, mis on minuti ja 44 sekundi võrra nobedam kui Nõmme mullune võiduaeg.

Teise koha võitis esimest aastat meeste klassis võistlevale Rene Mägi ja kolmanda Oskars Vidovskis Lätist.

Võistkonnatriatloni võitis kolmandat aastat järjest Pärnu päästekomando trio (Kaarel Sisask, Aigar Raja, Allan Jõgi). Võistkondlik rajarekord (41,19) on 2012. aastat endiselt „Sõudjate” nimel.

Laste duatlonil jätsid medalid koju Margaret Klettenberg, Tõnis Hendrik Tallo, Markus Kaljur, Ketter Reinhold, Perekond Bondarchuk võitis võistkondliku duatloni kohaliku vollevõistkonna tüdrukute ees (Nora Pärn, Eliise Mändmets, Grethe Karoline Kaljaste).

16. Kilingi-Nõmme triatlonil finišeerus 117 individuaalsportlast ja 13 võistkonda.