Rääma sõudebaasis algab uue keskuse ehitus  

Eno-Gerrit Link
, veebilehe toimetaja
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Pärnusse rajatava uue Rääma sõudekeskuse arhitektuurikonkursi võitis ideekavand „Vesilik”, mille autorid on Karli Luik, Johan Tali, Kirke Päss, Mae Köömnemägi ja Harri Kaplan arhitektuuribüroost Molumba OÜ.
Pärnusse rajatava uue Rääma sõudekeskuse arhitektuurikonkursi võitis ideekavand „Vesilik”, mille autorid on Karli Luik, Johan Tali, Kirke Päss, Mae Köömnemägi ja Harri Kaplan arhitektuuribüroost Molumba OÜ. Foto: Arhitektuuribüroo Molumba OÜ

Juba paari nädala pärast lüüakse Pärnu sõudebaasi juures kopp maasse: hankekonkursi võitnud Pärnu REV Ehitus OÜ ehitab ligemale poole miljoni euro eest aasta lõpuks valmis esimese osa arhitektuurikonkursil välja valitud uuest ja moodsast sõudekeskusest.

Pärnu sõudeklubi ja riigihankekonkursil ainsana osalenud Pärnu REV Ehitus OÜ sõlmisid lepingu, mille kohaselt ettevõte ehitab 470 868 euro eest aasta lõpuks välja ellingu kuus löövi vajalike platsidega.

Sõudeklubi presidendi Toomas Rapi sõnutsi jääb esialgu välja ehitamata kaks löövi, mis mõeldud treenerite kaatritele ja sõudedistantsi rajatähistele.

Tagasi üles